Úsporná opatření v areálu firmy SYKORA, spol. s r.o.

Společnost SYKORA, spol. s r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.04.01/01/22_006/0002279 „Úsporná opatření v areálu firmy SYKORA, spol. s r.o.“.

Řešený projekt je zaměřen na realizaci opatření ke snižování energetické náročnosti výrobních a technologických procesů žadatele, tj. realizace opatření ke snižování energetické náročnosti v podnikatelském sektoru.

 

Na operaci je poskytována finanční podpora EU.

Další fáze digitální transformace ve společnosti SYKORA, spol. s r.o.

Společnost SYKORA, spol. s r.o. zahájila fyzickou realizaci projektu CZ.01.2.06/0.0/0.0/20_322/0025036 „Další fáze digitální transformace ve společnosti SYKORA, spol. s r.o.“.

Obsahem projektu je automatizace operací pro výrobu atypických výrobků, a to vybudováním zcela nové automatické výrobní linky.

Na operaci je poskytována finanční podpora EU.

Autonomní technologie ve výrobě Sykora

Cílem projektu je zavedení autonomních technologií ve společnosti SYKORA, spol. s r.o. představující druhou fázi digitalizace a automatizace výroby.

 

PROJEKT: 

Rozšíření autonomních technologií ve výrobě Sykora
Je spolufinancován Evropskou unií.


Předmětem projektu je další fáze rozšíření autonomních technologií ve společnosti SYKORA, spol. s r.o. představující v pořadí již třetí zásadní fázi digitalizace a automatizace výroby. Obsahem projektu bude integrování zbylé částí výrobního procesu kuchyňských dvířek do komplexního inteligentního systému a jeho samovolně fungujících autonomních subsystémů.

 

Dohodnite si online stretnutie

Uveďte prosím svoje kontaktné údaje, ozveme sa Vám s ďalšími informáciami.

Formulár obsahuje aj informácie o vašich obľúbených produktoch.
Zamestnanci štúdia tak získajú lepší prehľad o vašich preferenciách, môžu sa tiež lepšie pripraviť na stretnutie.

Odoslaním tohto formulára súhlasíte s našimi zásadami ochrany osobných údajov.