Volné pozice

Návrhář/ka kuchyňských sestav (v kuchyňském studiu)

HPP, Praha
View detail Close

Staff department

Sykora Home v Praze 9
E rfejt@sykorahome.cz
T +420 725 663 673

Sykora v Praze 4
E sykora.praha4@email.cz

Sykora v Praze 2
E praha2@sykora.eu

Všechny došlé životopisy pečlivě posoudíme s ohledem na požadované vzdělání, praxi, zkušenosti a další specifika pozice. Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá, budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Ostatní kandidáty, kteří nepostoupili do užšího výběru nemůžeme individuálně kontaktovat. Děkujeme za zájem a pochopení.

Jsme tradiční česká rodinná firma s více než 28 letou tradicí a za tu dobu jsme vytvořili tisíce srdcí domova pro naše zákazníky. Díky naší silné pozici na trhu a stále rostoucímu počtu nových klientů rozšiřujeme řady našich kolegyň a kolegů na pozici navrhování a prodeje kuchyní a interiérů. Pokud Tě  baví komunikace s lidmi, jsi kreativní a ambiciozní, budeme rádi když se přidáš k našemu týmu.

Co od tebe očekáváme

  • středoškolské vzdělání
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost a příjemné vystupování
  • zájem učit se a používat nové informace
  • cit pro obchod a motivaci prodávat
  • orientaci na zákazníka a jeho potřeby
  • znalost anglického jazyka výhodou

Popis pozice

  • vytváření návrhů kuchyní a interiérů
  • výběr materiálů a jejich kombinace
  • konzultace vytvořených návrhů se zákazníky
  • uzavírání smluv a zpracování podkladů
  • spolupráce při realizaci tvých projektů

Co ti nabízíme

  • profesionální zaškolení
  • velmi zajímavou a hlavně tvůrčí práci
  • zázemí známé a stabilní české společnosti
  • moderní a neformální pracovní prostředí
  • systém školení a vzdělávání v oboru
  • slevy na prodávané zboží
  • příspěvek na stravování

Arrange an online meeting

Please provide your contact details, we will get back to you with further information.

The form also includes information about your favourite products.
This will give the studio staff a better overview of your preferences, they can also better prepare for the meeting.

By submitting this form you agree to our privacy policy.