Místo, kde je kvalita doma 

Vakuové lakování

Nová vakuová technologie zajišťuje bezchybnou kvalitu. Díky revolučnímu způsobu nanášení barvy nedochází k žádnému dotyku lakovaného materiálu s válečkem nebo štětcem, ale pouze k přenosu barvy samotné. Výsledek? Dvířka jsou nalakovaná lépe než kdykoli předtím. Naprosto dokonale.

Nejkvalitnější olepení hran - PUR

Nižší vrstva nanášeného lepidla je zárukou, že takto olepené spoje téměř nerozeznatelné. Tímto způsobem jsou olepeny dvířka a hrany pracovních desek, u nichž nejvíce zákazníci oceňují zvýšenou odolnost proti vlhkosti a maximální pevnost spoje. Díky našim pravidelným investicím do výroby si tyto výhody mohou zákazníci fy Sykora užívat v každodenním životě Více jak deset let.

Robotické lakování

Vlastníme nejmodernější robotickou technologii v lakování. Od roku 2014 jsme rozjeli vlastní výrobu lakovaných dvířek pomoci moderního robotického lakovacího centra. Dvířka se lakují klasickou metodou, tj. základová barva, broušení, lakování, broušení, lakování, ruční leštění do vysokého lesku nebo lakování matných nanolaků.

Evermatt

Nevídané přednosti nanotechnologií.

Jako první jsme zavedli pro finální úpravu povrchů speciální lak Evermatt. Díky revoluční nanotechnologii je odolný vůči leštění a ani časem neztrácí své estetické vlastnosti. Zabraňuje tvoření lesklých oblastí a po celou dobu poskytuje vašemu nábytku jak ochranu, tak úžasný, přirozený vzhled.

Evermatt je transparentní polyuretanový, dvoukomponentní lak ve velmi hlubokém matu
s pouhými 5-ti jednotkami lesku. Výsledky odborných testů (Erichsen test) prokázaly,
že je až 5x odolnější než běžné laky. Má výbornou chemickou i mechanickou rezistenci a unikátní světelnou stálost. Mezi jeho přednosti také patří vysoká odolnost proti opotřebení, poškrábání
i otiskům prstů.

Sykora Factory Tour

Nahlédněte na špičkovou výrobu kuchyní a nábytku Sykora.

Arrange an online meeting

Please provide your contact details, we will get back to you with further information.

The form also includes information about your favourite products.
This will give the studio staff a better overview of your preferences, they can also better prepare for the meeting.

By submitting this form you agree to our privacy policy.