• Tosca

    KUCHYŇ TOSCA

    CREATIVE | NANOTECH BLACK

Tosca Nanotech Black

Kuchyně industriálního stylu v odstínu Tosca. Nejzajímavější věci vznikají propojením osvědčeného s moderním. V této sestavě se potkávají retro prvky s industriálními, což vytváří nevyčerpatelnou inspiraci pro všechny, kdo jsou tady doma.

Odstíny tmavého lamina Tosca udávají útulnější tón celému interiéru na pozadí černého lamina Nanotech. Jedná se o promyšlený koncept využití prostoru, který kombinuje ergonomické výhody a nejmodernější kompaktní spotřebiče.

Tosca

Nanotech black

Kuchyně Sykora Exclusive 3
Kuchyně Sykora Exclusive

Industriální styl, dynamický interiér

Technicky pojatá kuchyně vhodná do městského prostředí, zejména loftových interiérů v revitalizovaných industriálních zónách, nebo do přísně moderních staveb. Velkorysá ergonomie kuchyně maximálně využívá prostor díky zvětšené hloubce pracovní desky.

Zajímavá kombinace pracovních desek

Materiál pracovních desek je HPL Antracit Ceramic a Ferro Bronzo, které evokují pláty použitého nebo zkorodovaného kovu. Jejich struktura je podobná, mohou být proto spolu v kombinaci. Stylově se hodí k industriálnímu nádechu kuchyně Tosca.

Pracovní desky jsou odolné proti nárazům, poškrábání a skvrnám. Výhoda je jejich snadná udržovatelnost. Zohledňují nejnovější trendy v designu kuchyňského nábytku.

Antracit Ceramic

Ferro Bronzo

material structure black
  • 03Paralax

Využití rohu

Roh kuchyně na pracovní desce je využitý pro volně stojící spotřebiče. Výsuvná nika s takto umístěným spotřebičem nám zajistí jeho dobrou dostupnost a použitelnost.

tosca roh

Vášeň pro design

Prosklené plochy v tmavě šedém odstínu skla ještě více evokují atmosféru jednoduché chladné elegance. Prosklené skříně slouží nejen jako úložný prostor, ale také jako luxusní vitríny. Například vysoká skříňka uprostřed mezi spotřebičovými sloupy, nebo rohový box s odsunovacími dvířky na konci pracovní desky. Je tak možné dát na odiv okouzlujícím způsobem designové nádobí a další kuchařské trofeje.

Kuchyně Sykora
  • Paralax Police

Jídelní kout

Otevřená místnost, kdy je jídelna spojena s kuchyní, ladí a vzájemně se doplňuje. Materiál na desce jídelního stolu je stejný jako tmavý laminát Tosca použitý v celé kuchyni. Na stolovou desku lze zvolit jakýkoliv materiál, ale vždy by měl být v souladu s celou místností. Podnož stolu je z černého kovu, což se opět do industriálního stylu náramně hodí.

Kovové poličky vyřeší jakoukoliv potřebu mít něco po ruce při stolování, nebo poskytuje využití pro dekorace a květiny. Kombinuje v sobě estetiku i praktičnost.

Kuchyně Sykora