• Exclusive

    Exclusive

  • Exclusive

    Designováno pro radost

  • Exclusive

    Navrženo pro život

dýha

Dub Kartáčovaný

|

lak

Dolphine Grey

Kuchyně Sykora Exclusive

Dva odstíny šedi,
50 odstínů úsměvu

Šedá barva už dávno není jen barvou myšího kožíšku. Vysoké skříně s lakovanými dvířky v leštěném lesku, kde se snoubí dva odstíny šedi, vám rozhodně nikdy nezevšední. Šedá je nová černá. Kuchyň s velkoryse pojatým odkládacím prostorem, policemi a zástěnou z dýhy, která je vyrobena z kartáčovaného dubu jež je umístěna vlevo od vestavěné spotřebičové zóny, rozšiřuje solitér s dřezem a varnou deskou.

dolphin grey gloss

light grey gloss

Nadčasová dřevina

Nepravidelná kresba, viditelné suky, odolnost a pevnost. To jsou vlastnosti dřeviny, která stoprocentně stojí za pozornost. Dub sukatý je hrdinou kuchyní posledních let a dodává jim nádech nadčasovosti i elegance. Velmi dobře se kombinuje s ostatními materiály. Upoutá pozornost a srdce kuchyně doslova zahřeje.

dub sukatý

Kuchyně Sykora Exclusive 2

Čistý design dokonale ukryté úchytky

Nenápadně zafrézované úchytky ze zadní strany dvířek udávají kuchyni pohled na ničím nerušený čistý a noblesní design s nádechem tajemství. Vodorovné a svislé uchopení dle požadavků zákazníka v tom nejpreciznějším provedení neubírá na praktičnosti.

Kuchyně Sykora Exclusive 3

Dělení vysokých skříní

Do vysokých skříní s lakovanými dvířky ve vysokém lesku uložíte potraviny i nádobí. Díly jsou od sebe odděleny nerezovými lištami, které bezchybně ladí s ostatními doplňky a dávají kuchyni technický ráz. Lišty umožňuj snadnější přístup k úchytkám ze zadní strany.

Kuchyně Sykora Exclusive 4

Precizní Organizace

Dubové organizéry

Dubový materiál organizérů v kombinaci s šedým kovem vás při každém otevření úložné zásuvky ohromí. Všechny vnitřní části kuchyně jsou sladěny do sebemenších detailů. Záleží jen na vás jak si úložný systém poskládáte.

Kuchyně Sykora

Stůl Sykora

Nedělní oběd nebo brunch s rodinou u masivního dubového stolu v pohodlí domova. Džbán s vodou, talíře plné jídla a horké hrnce, které můžete bez obav položit na stůl. Promyšlená struktura kuchyní Sykora se odráží i v interiéru. Stůl s dubovým podnožím a keramickou deskou, z totožného materiálu jako je ta pracovní, se snadno udržuje a vy si můžete bez obav užívat hodování.

Kuchyně Sykora
Kuchyně Sykora

Židle Leaf

Kombinace šedého čalounění židlí tvoří vyrovnaný pár s dubovým stolem. Pohodlný sedák a opěrka z lisované překližky dává tomuto modelu optickou i fyzickou lehkost. Ohýbané masivní dřevo zaručuje stabilitu. Židle jsou dostupné jak v klasickém tak i v barovém provedení.

židle leaf

barová židle leaf

Barová deska

Masivní dřevěná barová deska se vyznačuje rustikálním vzhledem, vyzdvihujícím přirozenou krásu použitého dřeva s typickou kresbou a záměrným přiznáním znaků dřeva poukazující na ruční výrobu. Opracování je voleno takovým způsobem, při kterém je zdůrazněno vykreslení dřeva v té nejpřirozenější kráse, proto u této barové desky můžete najít nejen zdravou běl, ale také charakteristické suky poukazující na originalitu každého vyrobeného kusu.

Kuchyně Sykora

Připojení vždy po ruce

Rozváštnit své kulinářské smysly kolem prostorného ostrůvku přístupného ze všech stran již není nemožné. Z jedné strany prostor pro přípravu pokrmů a z druhé místo určené k mytí nadobí volně přecházející k varné desce, od které to není daleko k dřevěnému baru z dubového masivu. V zákoutí ostrůvku můžete pěstovat bylinky nebo květiny. Zároveň tu jsou tu nerezovým krytem schovány elektrické zásuvky. Nepřekáží a odhalí se vám jen tehdy, když je budete potřebovat. Stačí pouhé pootočení a vše je opět „uklizeno“.

Kuchyně Sykora

Revoluce v ostrůvkovém vaření

Ze silné dvojky – sestavené z výkonné varné desky a účinné digestoře – jsme vytvořili atraktivní jednotku. Světová novinka s atraktivním poměrem ceny a výkonu odzvoní konečně konec konvenčním kuchyňským digestořím. Protože díky BORA Basic přijde nyní výhodám BORA na chuť každý – je to zdařilý vstup do vysoce hodnotné kuchyně. Zvláštní hodnotu kompaktní jednotky dokládá také výkonná elektronika se snadnou obsluhou, vyvinutá společností BORA.

iQ700 HM656GNS1

Pečicí trouba s mikrovlnami s 13 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní/spodní ohřev, horní/spodní ohřev eco, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň pro pizzu, hluboce zmrazené jídlo, spodní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, udržování tepla.

iQ700 HS658GXS1

Parní trouba s 15 druhy ohřevu: 4D horký vzduch, horký vzduch eco, horní/spodní ohřev, horní/spodní ohřev eco, cirkulační infra-gril, velkoplošný gril, maloplošný gril, stupeň pro pizzu, hluboce zmrazené jídlo, spodní ohřev, intenzivní ohřev, pomalé vaření, předehřívání, sušení, udržování tepla

Ve spojení s německou technologií

Vestavné spotřebiče Siemens kombinují pokrok s estetikou. Nabízí vám jedinečnou kvalitu v každém úhlu pohledu. Jejich nadčasový design, vysoce moderní materiály a inovativní ovládání jsou promyšleny do posledního detailu, takže potěší nejen vaše oko, ale oceníte i jejich praktické funkce a technologie.