Slide

VAKUOVÉ LAKOVÁNÍ.

Nastavili jsme nejvyšší laťku v kvalitě lakovaní.

Představujeme novou technologii, která proměňuje dvířka v bezchybné umělecké dílo. Díky unikátnímu vakuovému nanášení barvy vám můžeme jako jediní v Česku nabídnout Nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu.

DOKONALOST. V PLNÉM LESKU.


Nová vakuová technologie zajišťuje bezchybnou kvalitu. Díky revolučnímu způsobu nanášení barvy nedochází k žádnému dotyku lakovaného materiálu s válečkem nebo štětcem, ale pouze k přenosu barvy samotné. Výsledek? Dvířka nalakovaná lépe než kdykoli předtím. Naprosto dokonale.

JEDINEČNÁ KRÁSA. V MNOHA VRSTVÁCH.


Unikátní vakuové lakování přináší jedinečné vlastnosti, kterých není možné dosáhnout jinými postupy. Vrstvy laku jsou nanášeny zcela stejnoměrně, což vytváří krásně rovný povrch a zaručuje bezkonkurenční mechanickou pevnost a odolnost. A to bez jakýchkoli agresivních chemikálií.

PŘEVRAT V KUCHYNI. NE VE VAŠÍ PENĚŽENCE.


Je to jako sportovní vůz za cenu sedanu. Revoluční vakuové lakování nabízí kombinaci špičkového vzhledu, funkčnosti a kvality….za překvapivě nízké ceny. Splněný sen, který jako jediný výrobce kuchyní v Česku nabízí pouze Sykora. Dokonalost ještě nikdy nebyla tak dostupná.

Exclusive dolphine grey

EXCLUSIVE

Dolphine Grey

kuchyně Sykora Exclusive White Evermatt

EXCLUSIVE

WHITE | EVERMATT

Kuchyne Pure

PURE

DUB SUKATÝ

pure natural

PURE

KASHMIR

Kuchyně Trend Starlight

TREND

WHITE STARLIGHT

Kuchyně Trend

TREND

WHITE GLOSS / DUB SUKATÝ