• NEJMODERNĚJŠÍ VÝROBA KUCHYNÍ

    v České republice

    více

Výroba

Každým svým krokem směřujeme k maximální spokojenosti zákazníků. K tomu, abychom Vám mohli nabídnout kuchyně, které vynikají kvalitou a splňují nejnáročnější požadavky odpovídající vysokým standardům, pořizujeme nové výrobní stroje a při výrobě kuchyní používáme nejmodernější technologie. Díky tomuto spojení jsme krok před konkurencí a plníme si vizi, která stála za vznikem naší společnosti. Vizi o kuchyních nejvyšší kvality.
Vyrábíme kuchyňské sestavy, které obohacují a zkvalitňují zákazníkův život i životní prostor. Kuchyňské sestavy vybavujeme nejpokročilejšími technologiemi renomovaných výrobců. Naše výrobky si získaly mezinárodní renomé a pomáhají k lepšímu životu nejnáročnějším klientům nejen v tuzemsku, ale také například v Německu, Norsku, Slovensku, Maďarsku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku, Nizozemsku, Austrálii či USA.
obr 3

Vakuové lakování

více
obr 4
obr 5

Nano laky

více
obr 6
obr 1

Technologie PUR

více
obr 2

Robotické lakování

více
obr 3

Zpracování přírodních materiálů

více
obr 4
obr 5

Zpracování dvířek a pracovních desek

více
obr 6
ikona

Politika kvality

Tato politika je vytvořena vedením společnosti za účelem stanovení základních pravidel a hodnot orientovaných na spokojenost zákazníka a na dodržování a zlepšování zavedeného systému managementu kvality, provozování a rozvíjení nových technologií šetrných k životnímu prostředí a uvědomíte si odpovědnost vůči budoucím pokolením.Chceme být v našem oboru nejlepší nejen kvalitním provedením našich výrobků, včetně doplňkových služeb, sortimentem a přístupem k zákazníkovi, ale i ve vztahu k životnímu prostředí.

Cílem naší práce je spokojený zákazník. Neustálé zvyšování kvality na špičkové technice a snižování nákladů bez újmy na kvalitě. Snaha o neustálou identifikaci podnětů pro zlepšování integrovaného systému managementu kvality a preference efektivních ekologických řešení.

Vedení společnosti se plně ztotožňuje se zásadami této politiky a zavazuje se, že bude trvale vytvářet podmínky a zajišťovat potřebné zdroje pro její trvalé naplňování.