• Exclusive Dub Fortuna

    KUCHYŇ EXCLUSIVE

    DUB FORTUNA

Evermatt a Dub Fortuna

Kuchyně Fortuna vnáší do domu čistou radost a nekonečný pocit čerstvosti. Kuchyně je lakována revolučním nano-lakem Evermatt. V kombinaci s naším robotickým lakováním jsou matné plochy kuchyně vysoce odolné vůči otiskům prstů, poškrábání a opotřebení.

V kombinaci s laminem se synchronním povrchem v dekoru Dub Fortuna vytváří zajímavou kuchyni, která věrně imituje přírodní materiál, přičemž vydrží každodenní zátěž vaření na desítky let. Kresba dřeva je v horních skříňkách viditelná i přes sklo.

White Evermatt

Dub Fortuna

Kuchyně Sykora Exclusive 3
Kuchyně Sykora Exclusive

Čistota v přírodním designu

Harmonické vyvážení barev a materiálů. Kuchyň s povrchovou úpravou Evermatt v barvě White doplněná laminem v dekoru Dubu Fortuna.

Dub Fortuna má speciálně vybranou jedinečnou kresbu, která poukazuje na originalitu každé sestavy. Bílá barva je neutrální, snadno kombinovatelná s výraznými prvky a zároveň umožňuje vyniknout i méně nápadným doplňkům. Dvířka s profilem EXCLUSIVE se zkosenou hranou, jsou na výrobu technologicky nejnáročnější, avšak umožňují ten nejpohodlnější způsob ovládání v čistém, bezúchytkovém designu s bílou lištou na korpusu. Sada závěsných skříněk je obohacena LED páskem, který celou místnost velmi příjemně prosvětluje. Intenzita i teplota světla se dá nastavit a přizpůsobit zbytku interiéru.

Pracovní deska z keramiky

Pracovní deska Technistone vyrobena z umělého kamene v dekoru Crystal Calacatta Silvia spojuje kreativitu přírody a odolnost moderních materiálů. Působí čistým dojmem a zároveň se dobře udržuje.

Svým povrchem a barevností je poměrně kompaktním materiálem zaručující zpravidla stejnoměrnou barevnost v celé ploše. Technistone je vyráběný z tvrdých minerálů a dosahuje vysoké pevnosti. To ho předurčuje k velmi úspěšnému použití na pracovní desky kuchyňských linek. Jemné odstíny a elegantní kresba probíhající celým rozměrem desky výrazně napomáhá k dotvoření jednoduchého, světlého a po všech stránkách harmonického interiéru.

material structure black
  • 03Paralax

Knihovna, stůl

Na kuchyni plynule navazuje jídelní část. Stůl a knihovna jsou ze stejného materiálu jako celá kuchyňská sestava. Jak jídelní stůl, tak policová skříň je sestavena z lamina Dub Fortuna, které doplňují dvířka v bílém laku Evermatt. Opět záměrně chybí úchytky, skříňky se otevírají jednoduchým dotykem Tip-on.

Komponenty se doplňují a působí v souladu. Zároveň vnáší do místnosti kus přírody a harmonie. Materiály vzbuzující dojem přírody, mají svůj půvab, jsou a budou vždy žádané.

Kuchyně Sykora
LHZ 8212h 12

Ostrůvkové vaření s odsavačem

Varné centrum je orientované na ostrůvek. Hned vedle varné desky se nachází speciální výsuvný odsavač par s novou technologií odsávání par. Jedná se o urychlení proudění vzduchu, které je účinnější v zachytávání par. Odsavač je vybaven tukovým filtrem ALU a uhlíkovým filtrem. Užitečnou funkcí je Temporizace. Po aktivování této funkce se odsavač automaticky vypne se zpožděním. Jakmile efektivně odsaje páry, pachy a zplodiny, příhodně zajede zpátky dolů do ostrůvku.

Jídelní sestava

Stůl v dřevěném dekoru dubu Fortuna a černou podnoží, k tomu černé židle a neobvyklé osvětlení. Pro horní stolovou desku lze zvolit jakýkoliv materiál (LTD, lak, dýha, dekor pracovní desky).

Spojení smyslu pro detail a vášeň dělat domov funkčním i moderním zároveň.

Kuchyně Sykora
  • Paralax Organizery