• Exclusive

    KUCHYŇ EXCLUSIVE

    CRYSTAL WHITE
    EVERMATT BLACK

Akrylátová kuchyně v čistém designu

Elegance v srdci domova. Černá část kuchyně odkryje každý detail, proto se držíme kvalitního nano laku Evermatt. Při kombinaci černých matných dvířek s bílými lesklými, vynikne nápaditý kontrast, který nás nikdy neomrzí.

Úchvatně působí a spojuje s přírodou průhled nad pracovní deskou s přírodním motivem, který umí navodit pocit klidu a harmonie.

Kuchyně Sykora Exclusive 3
Kuchyně Sykora Exclusive

Vysoce odolné materiály

Je vyrobena z vysoce odolného akrylátu, který je pro mnohé tzv. materiálem budoucnosti. Ten patří mezi nejodolnější materiály pro výrobu kuchyní současnosti.

Bílá barva je sázkou na jistotu. Je neutrální, nadčasová, snadno kombinovatelná, prosvětluje interiér a přináší dojem čistoty. S citem zvolená kontrastní černobílá kombinace skvěle oživí fádní interiér a vnese výraz odvahy a luxusu.

Crystal White

Evermatt Black

Pracovní deska

Šedá tenká pracovní deska Eternal Serena spojuje bílé a černé skříňky a splývá s okolním prostředím. Pracovní deska má neporézní povrch, který dokáže odolat skvrnám od kávy, vína, citronové šťávy a ostatních běžných produktů. Má taky vysokou odolnost vůči nárazům, umožňuje tak vytvořit ve Vaší kuchyni flexibilitu, pokud jde o manipulaci s předměty, jako jsou pánve a tácy. Křemen je jedním z nejtvrdších materiálů a velmi dobře odolává poškrábání.

Díky těmto pozoruhodným vlastnostem je tato křemenitá plocha dokonalým materiálem na pracovní desky s 25 lety záruky.

material structure black

Úložný prostor a organizéry

Při ukládání nádobí, potravin i příborů jde o úložný prostor a i o naše pohodlí a bezpečnost. Všechny potřebné nástroje pro vaření a stolování máte díky rozměrným příborníkům s jasanovými organizéry ihned po ruce. Další skříňka v sobě skrývá organizér do kterého je umístěný kráječ na chleba a o patro výš chlebník. Vše je tak prakticky při ruce a chytře maskované. Organizéry v černě mořeném dubu opět ladí s designem celé kuchyně.

Pro přehledné uložení potravin slouží skříňky Tandem Side. Plynule navazující policová boční skříň volně propojuje kuchyňský prostor s obývacím prostorem. Na skříňkách je použitý bezúchytkový systém, což je trendem moderní čisté linie s vysokým komfortem pohybu.

Tmavé lišty pro otevírání u vysokých skříní splývají s černou stěnou, bílé neruší a dají vyniknout bílému lesku.

Kuchyně Sykora

Stůl Ultra

Stůl Ultra je moderní a zároveň elegantní nábytek se zaoblenými rohy. Svým moderním designem a krásnou kresbou dřeva mořeným na černo ladí do celého konceptu útulné a luxusní kuchyně.

Kuchyně Sykora
Kuchyně Sykora

Židle Malmö 313

Čalouněná verze židle Malmö nabízí ještě komfortnější variantu sezení v jednoduchém stylu. Ergonomicky tvarovanou jednolitou překližku, očalouněnou po celé délce, doplňují rovné nohy z masivního Bukového dřeva.