• Exclusive

    Noble

  • Exclusive
  • Exclusive
dýha

noble | premium

|

lak

magnolie gloss
magnolie evermatt

3d dýha noble

Exklusivní dekor ořechové dýhy s vytlačeným vzorem je poklonou eleganci a noblese. Dřevité letokruhy pokryté geometrickou šablonou představují originál samy o sobě, navíc vám doslova ožijí před očima. Sledujte jednotlivé linky dýhy, jak těkají v prostoru a opticky jakoby mění svůj tvar.

magnolie evermatt

magnolie gloss

Kuchyně Sykora Exclusive

ÚCHYTY, KTERÉ VÁS CHYTÍ ZA OKO.

Úložné systémy kuchyně jsou navrženy navýsost prakticky a ve stylistice knihovnických šanonů. Svislé i vodorovné úchytky z nerezu připomínají záložky, které udržují ve věcech řád. Stačí se jich jemně dotknout a odhalíte poklady schované uvnitř. Byly vyvzorovány speciálně pro kuchyně Sykora, díky čemuž krásně ladí s celkovým konceptem. Všimněte si, jak vertikální úchyty nápaditě a zároveň nenápadně kryjí hrany vestavných spotřebičů.

Kuchyně Sykora

ŽULOVÁ DESKA. OLTÁŘ KUCHYNĚ.

Nepopiratelný kus přírody uprostřed moderních technologií. Vypadá jako plátno abstraktního malíře, působí jako shromáždění živlů. Luxusní žulová deska s jedinečnou žilou představuje zlatý řez v designu sestavy. Vychází z pracovního ostrůvku přes mycí část a pokračuje až do zástěny nad varným centrem, přičemž dosahuje hutné 4 centimetrové tloušťky. Stejně silný ve vás zanechá také dojem.

Kuchyně Sykora

KOMPLETNÍ MYCÍ CENTRUM. V JEDINÉM DŘEZU.

V této sestavě není nic obyčejného, a to platí i pro nerezový dřez Etagon, inovativní mycí centrum. Jediné, co je na něm běžné, jsou rozměry. Uvnitř se ovšem nachází variabilní, pohyblivé držáky a integrovaný schůdek, které zvyšují váš komfort a nabízí vám funkční prostor navíc. Nechte se příjemně překvapovat každý den.

Kuchyně Sykora
Kuchyně Sykora

Baterie BLANCO Felisa

Klasický nadčasový design, který vám potěšení dávkuje ne po kapkách, ale rovnou proudem. Harmonický tvar baterie je promyšlený do posledního detailu. Chromované tělo s vysokým ramenem a výsuvnou sprchou umožňuje snadné mytí velkých hrnců nebo plnění váz. Keramické těsnění nebo dva zpětné ventily bránící nasátí špinavé vody jen potvrzují, že tahle kuchyně je v každém ohledu čistá designérská práce.

STŮL OŘECH MASIV.

Jednoduchost bývá nejtěžší. Designový stůl s kónickými nohami vypadá křehce a subtilně, pod svým minimalisticky pojatým vzezřením ovšem nabízí maximální možný styl a odolnost. Stolový plát je z celistvého masivu, který drží neviditelná kovová konstrukce, takže unese vše, co na něj naložíte. Od mnohachodového menu po sborníky světových novoromantiků.

ŽIDLE CONNUBIA SAMI.

Stejně jako stůl, i modernistické židle byly vybrány tak, aby podporovaly celkový esprit kuchyně. Prošívaný sedák v hořčičné barvě s plástvovým vzorem na polstrování citlivě ladí s 3D lisováním dýhy. Židle si drží měkkou poddajnou siluetu na čtyřech ořechových nohou. Usaďte se pohodlně, tady se všechno servíruje podle vás.

špičkové spotřebiče electrolux.

Společnost Electrolux je největším světovým výrobcem domácích a profesionálním spotřebičů, který staví na své hluboké znalosti potřeb zákazníků. Díky spolupráci s profesionály, kteří spotřebiče testují v náročných provozech, přináší důmyslně navržené, inovativní a technologicky vyspělé výrobky.

EVY 0841VAX

Funkce vakuového vaření CombiSteam vám umožní vytvořit pokrmy restaurační kvality. Pečící sonda vás upozorní jak je jídlo propečené a funkce VarioGuide vám nabídne přístup k 220 skvěle připraveným jídlům, pro které se trouba automaticky nastaví.

Udržování čistoty vaší parní trouby je snadné. Program čištění párou odstraní jakékoliv skvrny a mastnotu pomocí páry. Trouba vás upozorní, když je zapotřebí troubu vyčistit.

EOC 5654 AAX

Nová trouba má extrémně nízkou energetickou náročnost, snadné čištění i obsluhu. Při pečení s funkcí PlusSteam trouba použije trochu páry, aby vytvořila chutnější pokrm s bohatší a lákavější barvou.

S pyrolytickou samočisticí funkcí můžete troubu dokonale vyčistit. Po aktivaci promění zbytky jídel na prach, který jednoduše setřete utěrkou bez drhnutí.

EHL 7640FOK

Indukční varná deska nabízí vysokou flexibilitu. Dvě varné zóny lze spojit do jedné větší a k posílení nebo snížení výkonu stačí po dotykovém ovládání přejet prstem. Údržba je snadná, sklokeramický povrch je dokonale hladký a díky indukční technologii se vám rozlité zbytky jídel nikdy nepřipálí.

Když potřebujete šetřit čas, použijte funkci posílení výkonu. Zajišťuje extra výkon, který rychle rozehřeje vaši pánev i s obsahem na nejvyšší teploty.

Kuchyně Sykora Exclusive

odsavač faber

INCA LUX 2

Digestoř v luxusním provedení a její koncentrovaný proud vzduchu o vyšší rychlosti strhává i páry mimo půdorys sací zóny.

Digestoř je osazena ventilační jednotkou nové generace, která redukuje spotřebu a hlučnost. Z nadstandardních funkcí se odsavač par může pyšnit signalizací nasycení filtrů a možností doběhu po ukončení vaření. Poskytujeme záruku bezchybné funkce 5 let.