• Kashmir Dub Šedý

    KUCHYŇ EXCLUSIVE

    KASHMIR | DUB ŠEDÝ

Evermatt a přírodní dýha

Kuchyně je lakována revolučním nano-lakem Evermatt. V kombinaci s naším robotickým lakováním jsou matné plochy kuchyně vysoce odolné vůči otiskům prstů, poškrábání a opotřebení.

V kombinaci s kvalitní přírodní dýhou Dubu Šedého vytváří kuchyni, která vydrží každodenní zátěž vaření na desítky let.

Kashmir Evermatt

Dub Šedý

Kuchyně Sykora Exclusive 3
Kuchyně Sykora Exclusive

Nadčasový design

Harmonické vyvážení barev a materiálů. Kuchyň s povrchovou úpravou Evermatt v barvě Kashmiru doplněná přírodní dýhou Dubu Šedého.

Surovější i techničtější vzhled dýhy Dubu Šedého se speciální katrovanou úpravou, vytváří lehký kontrast k čistým matným plochám dvířek. Příjemná barevná škála přírodních odstínů taupe je uklidňující a nadčasová.

Pracovní deska z keramiky

Pracovní deska Gris Abuj si získala svoji oblibu zejména nezaměnitelnou texturou a přírodní ušlechtilostí.

Velkoplošná keramika je nejtvrdším materiálem pro pracovní desky a její povrch je odolný vůči poškrábání, otěru, silnému zatížení a tlaku. Vyznačuje se téměř nulovou nasákavostí, antibakteriálnosťou a vysokou odolností vůči chemikáliím.

Působí velmi luxusně, je odolná a žáruvzdorná.

material structure black
  • 03Paralax

Ergonomie a úložný prostor

Součást kuchyně je ostrůvek, propojující pracovní plochu s varnou deskou, úložným prostorem i místem pro pohodlné stolování. Zároveň ostrůvek nabízí další možnosti úložného prostoru. Ideálním řešením je uložení pomůcek k vaření, hrnců a pánviček přímo pod varnou desku. Máme tak vždy po ruce vše potřebné k vaření což je pohodlné a praktické.

Kuchyňský ostrůvek propojuje kuchyň s obývákem a slouží tak jako dělící prvek těchto dvou místností a zároveň hospodiňku stmeluje s návštěvou.

Kuchyně Sykora

Revoluce v ostrůvkovém vaření

Ze silné dvojky – sestavené z výkonné varné desky a účinné digestoře – jsme vytvořili atraktivní jednotku. Světová novinka s atraktivním poměrem ceny a výkonu odzvoní konečně konec konvenčním kuchyňským digestořím. Odsavač par je zabudovaný přímo do varné desky a odsává ihned tam, kde páry a škodlivé látky vznikají.

Chytrý systém zásuvných dveří

Mikrovlnou troubu, kávovar a další kuchyňské pomocníky včetně pracovní plochy jsme efektně ukryli do skříňky, takže nijak nenarušují celistvý design sestavy. Máte je na očích, jen když je potřebujete mít po ruce. Chytré řešení v organizaci kuchyně doplňuje nový zásuvný systém dveří: odteď už vám nepřekáží v prostoru, ale naopak vám přináší více místa pro vaše kuchařská kouzla.

Kuchyně Sykora
  • Paralax Organizery

Barové židle Academy

Barová židle Academy Vás uchvátí svým elegantním designem s originální skořepinou. Ergonomický tvar spojený s komfortem sezení představuje židli vhodnou pro všechny situace.

Kuchyně Sykora