• EMOTION

EMOTION

Neustále přemýšlíme, jak vylepšit perfektní. Výsledkem je mimo jiné i nová sestava Emotion. Tmavé stěny z kouřového dubu se v ní nápaditě střídají s rustikálními, tradičními prvky skříněk vyrobených z jasanu a lakovanými na Medium grey, díky čemuž na nich prosvítají léta. Energie designu by se tady dala krájet. Tahle kuchyně bude trendy, i když všechno ostatní vyjde z kurzu.

Pracovní deska Marble Copper nepotřebuje slova. Její dezén v sobě spojuje magickou krásu s podmanivou praktičností. Jednou vyzkoušíte a propadnete jí navždy. Použili jsme ji na ostrůvku i pro obložení stěn, a doplnili ji stylovým dřezem. Prosklené skříňky prosvětlují už tak kouzelnou atmosféru. Ideální chvíle sáhnout do vestavěné vinotéky a začít novou skvělou kapitolu.

-

We are constantly thinking about how to improve perfection. The result is, among others, a new set Emotikon. Dark smokey oak walls creatively alternate with the rustic, traditional elements made of ash and varnished to Medium grey, thanks to which their years are shining through. You could cut the design energy with a knife. This kitchen will be in even after everything else is out.

The workboard Marble copper does not to be commented on. Its pattern combines magical beauty with captivating practicality. You try it only once and you fall for it for ever. We used it on the island as well as for the wall lining, and we supplemented it with style sink. Glazed cabinets illuminate the already magical atmosphere. Ideal moment to reach into the built-in wine storage and start a great new chapter.

masivní jasanová dvířka

Tmavé stěny v rovném provedení z dubu kouřového se nápaditě střídají s rustikálními, tradičními dvířky vyrobenými z jasanu. Masivní dvířka a prvky v kuchyni Emotion jsou lakovány matným lakem Medium grey.

medium grey
dub kouřový

skleněné výplně

Prosklené skříňky prosvětlují už tak kouzelnou atmosféru rustikální kuchyně Emotion. Volit lze mezi elegantním dekorem “Altdeutsch” a originálními “Ledovými květy”, které jsou vyrobeny původním přírodním postupem a přináší jedinečný vizuální efekt.

RUSTIKÁLNÍ PRVKY

Masivní zábradlíčko, korunka, stylový dřez či konzoly dotváří idylickou atmosféru venkova. Ideální chvíle sáhnout do vestavěné vinotéky a začít novou skvělou kapitolu.

Kuchyně Sykora Emotion

pracovní deska a zástěna

Výraznou dominantou celé sestavy je pracovní deska a zástěna v imitaci mramoru Marble Copper, která v sobě spojuje magickou krásu s podmanivou praktičností. Použili jsme ji na ostrůvku i pro obložení stěn, a doplnili ji stylovým dřezem. Jednou vyzkoušíte a propadnete jí navždy.

Kuchyně Sykora

dřez blanco panor 60

KERAMIK® PuraPlus® osobitý desing. Exkluzivní keramický dřez ztělesňuje nadčasovou eleganci a poskytuje současně nejmodernější funkcionalitu. Přírodní keramika – moderně navržený dřez pouze v barvě zářivě bílá lesklá atraktivní řešení pro tradiční a moderní venkovské kuchyně. Mimořádně velký objem dřezu. Vhodný pro spodní skříňky od 60 cm. Povrchová úprava PuraPlus nabízí snadnou údržbu.

Kuchyně Sykora
Kuchyně Sykora

baterie blanco mida-s

Chromové provedení. Jemný, štíhlý a krásně zaoblený tvar baterie. Vysoké raménko pro snadné plnění hrnců a váz. Rozšířený akční rádius díky 360° otočnému raménku. Výsuvná sprcha. Kartuš BLANCO s keramickým těsněním. Sprchová hadice potažená nylonem.

Jasanový Stůl

Jídelní stůl s masivním jasanovým podnožím a lakovanou deskou s prosvítající hrubou strukturou STRUCTURE WOOD.

Židle BERGAMO

Elegantní židle Bergamo vyniká svým jednoduchým stylem. Židle je z tmavého dřeva, ladící k dýze Dubu Kouřového, použitého v kuchyni. Luxusní látkové čalounění je pohodlné a sladěné k jasanovým dvířkům.

Vařte, pečte a grilujte v parní troubě