• Exclusive

    Cognac

Style Antracit

mdf - fólie

Oblíbená profilovaná dvířka v provedení Style s kvalitním materiálem MDF o tloušťce 22mm. Povrchová úprava dvířka je opatřena odolnou oboustrannou folií v barvě antracit.

Kuchyně Sykora Exclusive

Dub Straight Cognac

DŘEVĚNÝ DEKOR – LAMINO

Korpus kuchyně dřevodekoru z lamina v provedení Dub Straight Cognac je nejvěrnější imitací dřeva na trhu a nabízí ho pouze Sykora. Kromě estetických vlastností vyčnívá i těmi praktickými: díky synchronnímu póru a více vrstvám je velmi odolný. Až se vám po něm budou návštěvy nedočkavě sápat, nemusíte se bát.

DEKOR COGNAC

Kuchyně Sykora
Kuchyně Sykora

Dark Marble

pracovní deska HPL

Také pracovní deska je uměleckým chodem sama o sobě. Aby ladila s celkovým pojetím, byl použit dekor Dark Marble. Vytvarována do podkovy zajišťuje prostor pro zapuštěnou varnou i mycí část, a k tomu slouží i jako servírovací pult nebo komunikační místo. Pro vysokou odolnost a dlouhou životnost jsou hrany olepeny technologií PUR.

Stůl Cognac

kovová podnož – dřevěný dekor cognac

Stůl ze stejného, kvalitního materiálu v dekoru Dub Straight Cognac jako kuchyně. Jeho robustní provedení z kovové lakované podnože je také stavěno, aby vydrželo a vypadalo jako nové mnoho let.

Kuchyně Sykora