• mtb 2017/18

    ČESKÝ MTB TEAM

    SEZÓNA 2017 / 2018

PODPORUJEME

ČESKÝ MTB TEAM


V minulých letech naši závodníci získali medaile na Mistrovství Evropy, Mistrovství ČR v marathonu a cross country horských kol, dokázali zvítězit v celkovém pořadí seriálu “Kolo pro život” jak v jednotlivcích tak týmové soutěži. Tyto výsledky jsme chtěli samozřejmě obhájit a na prestižních závodech i vylepšit.

Na Mistrovství světa v Německu se podařilo Matoušovi Ulmanovi vyjet TOP 10 a jeho 8.místo je fantastickým úspěchem našeho týmu v celosvětové konkurenci. V závodě startoval i Pavel Boudný 28. místo a Jitka Škarnitzlová 16. místo. V náročné sezóně jsme startovali na velice prestižním etapovém závodě ve Španělsku Andalucia Bike Race, kde opět skvěle na 9. místě dojíždí Ulman, který i na konci sezóny v Německu na Rothaus Bike Giro – Hochschwarzwald dojíždí na skvělém 5.místě.

Svou velice povedenou sezónu podtrháváme na Mistrovství Republiky. Pavel Boudný se stává Mistrem ČR v maratónu!!! Na druhém místě dojíždí Matouš Ulman. Velkým překvapením k naší radosti je šampionát v cross country. Tam nečekaně titul mistra do 23let získává náš Jan Rajchart. Hezký závod předvedla na velice těžkém Mistrovství Evropy na Slovensku Jitka Škarnitzlová, která celou sezónu koketovala s cross country a nijak zvlášť se na závod neřipravovala, proto 7. místo je velice slušné umístění.

MTB
MTB
MTB