• Diamond

    DIAMOND


3D DÝHA

DIAMOND

|

NANO LAK EVERMATT

TERRA BROWN

Představujeme kuchyni Diamond. Plnoformátová profilovaná dvířka horních boxů i vysokých skříní jsme vytvořili z kouřového dubu a dubu antického s reliéfem v barvě Terra Brown, nalakovali je revolučním lakem Evermatt a promíchali s titanem. Kov najdete v nice ostrůvku, rámečcích skříněk i v úchytkách. Svislé skříňky jsou navíc zušlechtěné temným sklem Bronz. Odhalte oslňující stránku tam, kde se jiným zatemní před očima.

3D DÝHA

DIAMOND

Strojově přesné. Ručně opracované. Pouze u Sykory jsou dvířka v dubovém dekoru lisovaná speciální 3D technologií, díky čemuž má každý milimetr plochy bezchybný vzhled. Ten je dosažen také pečlivým opracováním hran, které je prováděno ručně. Dbali jsme na sebemenší detail, abyste si vy mohli užít velkolepost.

NANO LAK EVERMATT

TERRA BROWN

Kuchyně Diamond je lakovaná unikátním lakem Evermatt. Revoluční nanotechnologie zaručuje, že je 5x odolnější než jiné laky. Neulpívají na něm otisky prstů, zabraňuje tvoření lesklých oblastí a ani časem neztrácí své estetické vlastnosti. Po celou dobu poskytuje vašemu nábytku jak ochranu, tak úžasný, přirozený vzhled.

• Vysoká mechanická i chemická odolnost
• Barevná stálost
• Odolnost proti otiskům prstů
• Příjemný na dotek
• Otestovaný Německou společností Erichsen

play

PŘEHRÁT VIDEO O NANOTECHNOLOGII EVERMATT

CHYTRÝ SYSTÉM ZÁSUVNÝCH DVEŘÍ

Vestavné a přitom výstavní. Varnou i mikrovlnou troubu jsme efektně ukryli do skříňky, takže nijak nenarušují celistvý design sestavy. Máte je na očích, jen když je potřebujete mít po ruce. Chytré řešení v organizaci kuchyně doplňuje nový zásuvný systém dveří: odteď už vám nepřekáží v prostoru, ale naopak vám přináší více místa pro vaše kuchařská kouzla.

EXKLUZIVNÍ ZÁSUVKY

Stejně jako zbytek sestavy, i zásuvky a šuplíky jsou vyrobeny z prvotřídních a ušlechtilých materiálů. Jejich dno je v dekoru merino a díky speciální barvě, kterou najdete exklusivně u Sykory, jsou sladěné se svým okolím. Přímočarý design zásuvek je navíc mimořádně funkční - pohodlně do nich schováte velké i malé tajemství.

LAK TERRA BROWN

MERINO

Original Image
Modified Image

KNIHOVNA Z ANTICKÉHO DUBU

Když jde o vás, nechcete nic ponechat náhodě. Stejný materiál jako na úchytkách a stolu jsme použili také na otevřené, oboustranné knihovně. Její konstrukce je v barvě titanu, zatímco dřevěné poličky jsou z tmavého antického dubu. Knihovna tak perfektně splývá s prostorem a zároveň ho prakticky odděluje.

VARIABILNÍ SYSTÉM

Váš domov, vaše pravidla. Systém skříňek a polic je kompletně variabilní. Můžete si zvolit šířku i výšku jednotlivých komponent, vybrat si typ výplně i samotné konstrukce.

TITAN

DUB ANTICKÝ TMAVÝ

STŮL POLYGON

Jídelní stůl Polygon Sykora v minimalistickém designu, ale s maximem praktičnosti. Na podnož v titanové barvě jsme položili masivní dub a keramický panel ve stejném dekoru, jaký má pracovní deska v kuchyni. Kromě působivého vzhledu je velmi odolný proti poškrábání a odření. S chutí se pusťte do jakéhokoli chodu.

PRACOVNÍ DESKA Z ŽULY

Pracovní deska je epicentrum vašeho vaření. V tomto případě je vyrobena z žuly v exklusivní povrchové úpravě satinato a se štípanými hranami. Oblasti u varného a mycího centra jsou leštěné, aby zabránili poškození vašeho oblečení. Tahle deska vydrží každé zacházení a přitom vypadá skvěle za všech okolností.

JEDINEČNÁ DESIGNOVÁ ŠTÍPANÁ HRANA ŽULY

LEŠTĚNÉ PLOCHY ŽULY NA VARNÉM CENTRU PRO OCHRANU ODĚVU

ELEGANTNÍ ODSAVAČ

Kuchyně Diamond je vyladěna do posledního detailu. Její špičkový vzhled potvrzuje i designový odsavač v závěsném provedení. Barevně odpovídá sestavě, ale zachovává si svou tvarovou orginalitu. Do už tak svěžího vzhledu sestavy přináší další čerstvý prvek.