obr 1

VÝROBA

Mít přání se vyplatí. Snili jsme o společnosti, která jiným pomáhá k lepším prožitkům a ke kvalitnějšímu životu. Proto jsme v roce 1992 ve Vizovicích založili rodinnou firmu Sykora. Využili jsme své zahraniční zkušenosti s výrobky, které beze zbytku naplňovaly naši vizi. Umožnili jsme zákazníkům poznat nový, špičkový design a propojit ho s nekompromisní funkcí. Nabídli jsme jim možnost vídět svou kuchyni dříve, než skutečně vznikne, a tím se lépe rozhodnout.

Seznámili jsme je s kuchyňskými sestavami, které obohacují a zkvalitňují jejich život i životní prostor. Sestavy vybavujeme nejpokročilejšími technologiemi nejrenomovanějších výrobců - od osvětlení, přes varné, chladící a mrazicí elektrospotřebiče, až po myčky nádobí. Naše výrobky si získaly mezinárodní renomé a pomáhají k lepšímu životu nejnáročnějším klientům nejen v tuzemsku, ale také například v Německu, Norsku, Slovensku, Maďarsku, Estonsku, Lotyšsku, Rusku, Nizozemsku, Austrálii či USA.

obr 1

Víc než 10 let
olepujeme technológií PUR

více
obr 2

Nejmodernější technologie
robotického lakování

více
obr 3

Zpracování přírodních materiálů

více
obr 4
obr 5

Zpracování dvířek a pracovních desek

více
obr 6
ikona

POLITIKA KVALITY

Tato politika je vytvořena vedením společnosti za účelem stanovení základních pravidel a hodnot orientovaných na spokojenost zákazníka a na dodržování a zlepšování zavedeného systému managementu kvality, provozování a rozvíjení nových technologií šetrných k životnímu prostředí a uvědomíte si odpovědnost vůči budoucím pokolením.Chceme být v našem oboru nejlepší nejen kvalitním provedením našich výrobků, včetně doplňkových služeb, sortimentem a přístupem k zákazníkovi, ale i ve vztahu k životnímu prostředí.

Cílem naší práce je spokojený zákazník. Neustálé zvyšování kvality na špičkové technice a snižování nákladů bez újmy na kvalitě. Snaha o neustálou identifikaci podnětů pro zlepšování integrovaného systému managementu kvality a preference efektivních ekologických řešení.

Vedení společnosti se plně ztotožňuje se zásadami této politiky a zavazuje se, že bude trvale vytvářet podmínky a zajišťovat potřebné zdroje pro její trvalé naplňování.