• Slide - 01

    EMOTION

EMOTION

Neustále přemýšlíme, jak vylepšit perfektní. Výsledkem je mimo jiné i nová sestava Emotion. Tmavé stěny z kouřového dubu se v ní nápaditě střídají s rustikálními, tradičními prvky skříněk vyrobených z jasanu a lakovanými na Medium grey, díky čemuž na nich prosvítají léta. Energie designu by se tady dala krájet. Tahle kuchyně bude trendy, i když všechno ostatní vyjde z kurzu.

Pracovní deska Marble Copper nepotřebuje slova. Její dezén v sobě spojuje magickou krásu s podmanivou praktičností. Jednou vyzkoušíte a propadnete jí navždy. Použili jsme ji na ostrůvku i pro obložení stěn, a doplnili ji stylovým dřezem. Prosklené skříňky prosvětlují už tak kouzelnou atmosféru. Ideální chvíle sáhnout do vestavěné vinotéky a začít novou skvělou kapitolu.

-

We are constantly thinking about how to improve perfection. The result is, among others, a new set Emotikon. Dark smokey oak walls creatively alternate with the rustic, traditional elements made of ash and varnished to Medium grey, thanks to which their years are shining through. You could cut the design energy with a knife. This kitchen will be in even after everything else is out.

The workboard Marble copper does not to be commented on. Its pattern combines magical beauty with captivating practicality. You try it only once and you fall for it for ever. We used it on the island as well as for the wall lining, and we supplemented it with style sink. Glazed cabinets illuminate the already magical atmosphere. Ideal moment to reach into the built-in wine storage and start a great new chapter.